Predstavenie spoločnosti GASTRO SK, s.r.o.

Spoločnosť GASTRO SK s.r.o., Žiar nad Hronom je slovenským výrobcom a distribútorom mrazených a chladených jedál balených v ochrannej atmosfére s celoslovenskou pôsobnosťou.

Firma GASTRO SK s.r.o. vznikla 08.12.2000 a 01.08.2004 nadviazala na viac ako 50 ročnú tradíciu výroby jedál a polotovarov v Centrálnej výrobni jedál. Okrem priestorov naša spoločnosť prevzala aj dlhoročných skúsených zamestnancov.

Chladené a mrazené jedlá sú vyrábané podľa STN 58 3601, alebo podľa vlastných podnikových noriem.

Spoločnosť má vypracovaný systém zabezpečenia kvality HACCP, ktorým zabezpečuje kvalitu a zdravotnú nezávadnosť celého výrobného procesu. Spoločnosť GASTRO SK, s.r.o. Je evidovaná v zozname schválených prevádzkární ŠPVS SR podľa európskych nariadení a bola jej pridelená oválna pečiatka s číslom SK 6132 ES. Mrazené jedlá spoločnosti GASTRO SK neobsahujú žiadne konzervačné látky alebo farbivá čím je dosiahnutá ich prirodzená chuť a vôňa.

Prevádzka spoločnosti je vybavená modernými technologickými zariadeniami ako sú konvektomaty od renomovaných spoločností ELECTROLUX a RETIGO, baliacimi strojmi značky G. MONDINI, ReePack a šokovými zmrazovačmi Electrolux.

Rozvoz jedál balených v ochrannej atmosfére sa uskutočňuje denne na vlastných chladiarenských a mraziarenských autách značky Citroen, ktoré majú namontované elektronické monitorovacie záznamníky teplôt a ATP certifikáciu. Naša spoločnosť distribuje mrazenú stravu v rámci celého Slovenska. Výber jedál sa uskutočňuje z jedálneho lístka, ktorý obsahuje 25 jedál a týždenne sa aktualizuje. Ponukový list chladených a mrazených jedál obsahuje viac ako 100 druhov.

Mrazenými a chladenými jedlami od spoločnosti GASTRO SK s.r.o, získa Vaša firma množstvo výhod:

  • možnosť podávania teplej stravy aj mimo časov určených na stravovanie, jednoduché zabezpečenie stravy pre zamestnancov pracujúcich na poobedných a nočných smenách a cez víkend - keď je z dôvodu menšieho počtu stravníkov prevádzkovanie kuchyne neefektívne
  • už sa viac nemusíte starať o prevádzkovanie kuchyne a s tým spojené starosti súvisiace s dodržiavaním hygienických noriem, objednávaním surovín, kontrolou kvality atď.
  • možnosť odpočtu DPH na rozdiel od stravných lístkov
  • veľký výber jedál
  • výhodná cena a vysoká kvalita našich výrobkov

Po dohode, dokáže naša spoločnosť zabezpečiť bezproblémovú prevádzku závodnej kuchyne za  výhodných podmienok. Informujte sa na telefónnom čísle 0903 811 439.

Mgr. Martin Sklenka, konateľ spoločnosti 

Predstavenie spoločnosti GASTRO SK, s.r.o.
Predstavenie spoločnosti GASTRO SK, s.r.o.
Predstavenie spoločnosti GASTRO SK, s.r.o.